Към поста

Зависи каква ти е целта, ако искаш да се занимаваш с Data engineering е хубаво да можеш да програмираш.

15 юни 2026 г.

(редактиран)

Ами да, мога да програмирам и искам основно да се занимавам с програмиране, обаче в последно време с бързото развитие на AI се замислям дали не е по-добро решение да да уча Изкуствен интелект вместо специалностите, свързани с програмиране

Страшно Романтична Панда

Страшно Романтична Панда

Получи известие за нови отговори