Към поста
Не само се връщам, но и започвам нови. Въпреки 2 деца и работа на пълно работно време. От къде намирам време и енергия? (Опитвам се да) казвам категорично Не на неща, които ми изчерпват енергията като соц. мрежи, лягане късно (след 23:00ч), излишни и безпредметни срещи (работни и лични), алкохол и гледане на сериали.
28 април 2026 г.
Да добавя ;) Съзнателно съм избрала да не гледам новини, да не участвам в политически разговори, и да консумирам съдържание, което ме изпълва със страх и безпокойство.
Катерина Апостолова
Developer, mentor, coach
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Благодаря, че споделяш, Катерина! 🙌 По втората ти точка за новините и прочее на мен ми е голяма въпросителна къде да поставям границата…хем искам да съм в течение на нещата и да не си затварям очите пред глобалните проблеми…хем както казваш, като следиш изкъсо такива теми понякога става доста емоционално натоварващо 🥲
Петя Стоянова