Към поста

Не само се връщам, но и започвам нови. Въпреки 2 деца и работа на пълно работно време. От къде намирам време и енергия? (Опитвам се да) казвам категорично Не на неща, които ми изчерпват енергията като соц. мрежи, лягане късно (след 23:00ч), излишни и безпредметни срещи (работни и лични), алкохол и гледане на сериали.

28 април 2026 г.

Да добавя ;) Съзнателно съм избрала да не гледам новини, да не участвам в политически разговори, и да консумирам съдържание, което ме изпълва със страх и безпокойство.

Катерина Апостолова

Developer, mentor, coach

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Благодаря, че споделяш, Катерина! 🙌 По втората ти точка за новините и прочее на мен ми е голяма въпросителна къде да поставям границата…хем искам да съм в течение на нещата и да не си затварям очите пред глобалните проблеми…хем както казваш, като следиш изкъсо такива теми понякога става доста емоционално натоварващо 🥲

Петя Стоянова