Към поста

Споделянка

Здравейте на всички, Искам да ви попитам, дали имате познати, които са завършили Natural Sciences (океанология по специфично)? Имам приятел, които си търси университет в Португалия, Испания и Норвегия (степен бакалавър). Искам да го запозная с хора с такъв тип профил (Alumni, Current Working)

22 май 2026 г.

Май по-скоро това беше питанка 😁 (малко съм нов в Прощада)

Blagovest Stoyanov

| Алумни в AUBG | Стартъп Ентусиаст📈 |

Все още няма отговори. Бъди първият!

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Хммм доста конкретна специалност е Океанологията. Една приятелка за малко да учи това, но се отказа. Може би за natural sciences би се намерил човек

Петя Стоянова