Към поста
Питанка
#психотерапия Банда, какво за вас е важно да бъде един психотерапевт? Какво най-много бихте искали един такъв професионалист да ви даде? 🤔
11 юни 2026 г.
Ох, да не говори празни приказки. Смених няколко специалиста, защото като почнат да ми говорят теоритично, просто губя връзка с конкретния случай, който коментираме. Едната дама даже ми цитираше притчи, където съвсем ме загуби :D Доста е субективно, защото за всеки работи нещо различно, но при мен определено tough love подходът е най-добър - право куме в очи, даже да ти стане даже малко гадно, но после много по-лесно отработваш ситуацията. Та това търся аз :) Но е важно да се изкомуникира още от началото.
Поразително Шумно Фламинго
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори