Към поста

Споделянка

Тази седмица качихме ъпдейт на апа с известия за площада (за да не изпускаме, като някой ни отговори) 🔔 ииии работим по нещо още по-готино - ето малък sneak peek да видим дали някой ще познае какво е 🤓

1 юни 2026 г.

Съжалявам, но не мога да видя снимките. Може ли да ми кажеш какво е?

Cvetelina Ivanova

Организатор на Данни

Все още няма отговори. Бъди първият!

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Да, това анонимно постване с прякори съм го виждал и другаде. Не е лоша идея.

Димитър Калмадански

Не можах да позная, но ми е интересно какво точно ще бъде.

Cvetelina Ivanova