Към поста
Ако имаш желание, лесно се съчетават работя и университет, но със сигурност университетът трябва да е задочна форма на обучение или дистанционна. Аз карам магистратура в НБУ и съм дистанционно поради същата причина като теб - реално структурата е, че имаш 6 предмета всеки семестър, към които имаш по 3 консултации (повечето преподаватели си качват материалите и си ги учиш сам, но консултациите са полезни да задаваш въпроси, да се насочват към конкретни теми или автори). Освен предметите аз имам и по 2-3 проекта, където нямаш друг ангажимент освен да предадеш проект, който най-често е курсова работа, която пишеш на база знанията от семестъра и работния ти опит. Доколкото се бях информирала миналата година при задочно обучение имаш две-три седмици, в които имаш доста лекции … ииии абе трябва си отпуск, но пък ако имаш нужда лектор да преподаде материала на живо е по-добрия вариант 🙌
22 май 2026 г.
Супер! Добре че си пазя отпуската 😃
Борис Върбанов
Team Lead
Получи известие за нови отговори