Към поста
Кандидатствах на много места и организации за различни стажове, имах интервюта и чак година по-късно започнах първия ми стаж.
12 юни 2026 г.
А защо толкова си изчакала? Първите възможности не ти допадаха ли?
Dessislava Velichkova
Event Manager @ Tuk-Tam
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Най-много ми хареса атмосферата, естеството на работа и това, че винаги имаше нещо ново да учиш ☺️
Beatrice Stanimirova