Ип

Изтрит потребител

1 отговор

Отговори

Пост: “Спрях да чета за удоволствие 🫣 в университета (срам ме е, но си признавам). Последните години основно non-fiction, self-help и подобни и то понякога...та целта ми е да си намеря нещо хем късо, хем зарибяващо (fiction) - за отскок след тази дълга пауза 🥲

Като се обърна назад, и си спомням само класическите романи. Явно не е случайно да ги наричат класики. Всичко друго ми е като някакъв аморфен пълнеж, който изобщо не помня нито като заглавия нито като автор. Към страхотните препоръки бих добавила Шогун, Цар Плъх, 100 години самота, Любов по време на холера, книгите на Бакман.