Към поста
Търся първа работа и се чудя към какви компании да се насоча...за junior човек кое би било по-подходящо? 🤔
8 май 2026 г.
Била съм и в двете - има много какво да си вземеш и от двете. Зависи много и това какъв човек си. Аз бих казала, че човек сам трябва да пробва и да се ориентира, кое е неговото. В различните етапи от живота - също е различно. И +1 за всичко, което @Илия каза :D
Моника Симеонова
Лидер Събития на US Alumni Club
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Зависи от човека Реално по добре е да се започне от компания за да разбереш защо и за какво работиш и след това можеш да започнеш стартъп. Ако не познаваш бизнеса и какво търсят хората ще ти е малко трудно ( принципно пускат анкети с проучване ноо пак не е ок)
Цветомир Диков
Много е трудно да се каже и много зависи от твоите собствени ценности и амбиции: - В стартъп наистина ще научиш много за кратко време и ще имаш шанс за бързо израстване, НО стартъпите често са хаотични, правят грешки, трябва да си отворен да правиш неща, които не би трябвало да са твое задължение и/или не ти се правят. - В голяма корпорация процесите са много по-установени, по-стабилни и обикновено има по-опитни хора, от които да учиш (гледайки). Но това е и недостатъкът (поне за някои) – много по-малко гъвкавост и много по-бавно се случват нещата.
Илия Марков