Към поста
Всички мои приятели и познати са в това положение, включително и мен. Всички сме трудолюбиви и кипим от желание, но очевидно това за шефовете не е важно, за това повечето сме freelance и си правим всичко сами. По-трудно е, много малко, да не кажа никакви пари в началото, но ако са спешни парите- някъде общак по часово и това е...
28 април 2026 г.
Да, за жалост е така!
Стефани Парашкевова
Стажант | Тук-Там
Получи известие за нови отговори