Питанка
19 февруари 2026 г.
Имаше ли образование за тази професия и необходимо ли е? (healthcare)
4 отговора
Завърших социални дейности. Образованието много помага да разбираш как работят институциите и как се движат казусите, но истинските уроци идват, когато започнеш да работиш с хора. Университетът ти дава рамка, реалността те дооформя.
Да, завърших физиотерапия и тук няма много място за „прескачане“. Без официално образование нямаш право да практикуваш. Освен това не бих се чувствала спокойна да работя с пациенти, ако не бях минала през цялото обучение.
Получи известие за нови отговори