8 май 2026 г.
Като място за срещи/събрания/събития ДА но като читалища твърдо НЕ
Kai Tsvetkoff
Investing
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Аз също мисля, че могат да бъдат полезни. Все пак те са едни от местата, където се развива културата.
Cvetelina Ivanova
Имам си любимо читалище във Варна, което тази година празнува 100 години от създаването си.
Tanya Stoyanova
Да, познавам ги и следя какво правят – наистина е много стойностно 🙂Радвам се, че все повече хора започват да обръщат внимание на тази тема.
Илияна Петрова
100 процента — даже има една организация, която се опитва да ги възроди, Фондация “Народни читалища” https://narodnichitalishta.bg/ Говорили сме си с Юрий, който е двигателят тям, че бихме имали пресечни точки някой ден 🤞🏻
Христо Бояджиев