Към поста

Споделянка

POV: Коригирам дипломната работа на едно момче, работещо в дюнерджийница. Роден в Германия сириец, Предложих да помогна. Работата е.като дюнер. Без метод и структура, всичко добре омешано. За късане. Казва ми до сега все отлични оценки имал. Не лъже. Викам си: най-сетне всички сме равни. Никой не е по-добър от другия. Супер нали?

21 юни 2026 г.

Казваш, че са му давали високи оценки без да ги е заслужавал ли? Политкоректност заради корените му един вид / страх да не обидим имигрантите

Сравнително Чаровен Папагал

Сравнително Чаровен Папагал

Все още няма отговори. Бъди първият!

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Казвам, че, когато всички са отличници, никой не е отличник. Както със priority boarding pass: когато всички са "priority", никой не е "priority".

Niko Radev