Към поста
Споделянка
POV: Коригирам дипломната работа на едно момче, работещо в дюнерджийница. Роден в Германия сириец, Предложих да помогна. Работата е.като дюнер. Без метод и структура, всичко добре омешано. За късане. Казва ми до сега все отлични оценки имал. Не лъже. Викам си: най-сетне всички сме равни. Никой не е по-добър от другия. Супер нали?
21 юни 2026 г.
Казваш, че са му давали високи оценки без да ги е заслужавал ли? Политкоректност заради корените му един вид / страх да не обидим имигрантите
Сравнително Чаровен Папагал
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори