Към поста
Споделянка
POV: Коригирам дипломната работа на едно момче, работещо в дюнерджийница. Роден в Германия сириец, Предложих да помогна. Работата е.като дюнер. Без метод и структура, всичко добре омешано. За късане. Казва ми до сега все отлични оценки имал. Не лъже. Викам си: най-сетне всички сме равни. Никой не е по-добър от другия. Супер нали?
21 юни 2026 г.
(редактиран)
Казвам, че, когато всички са отличници, никой не е отличник. Както със priority boarding pass: когато всички са "priority", никой не е "priority".
Niko Radev
Verwaltungsfachwirt (експерт държ. администрация)
2 отговора
Получи известие за нови отговори