Към поста
Аз следвах в Париж преди 10 год. Самия град малко се е променил според мен, макар че основите са си там. За мен Париж беше мечта и малките градове не ме примамваха толкова, и се справяш с трудностите. Повечето ми приятели тогава отидоха в по-малките градове. Бих казала, че зависи колко си пътувал и доколко си готов да живееш много
10 юни 2026 г.
Но накратко : аз не съжелявам за Париж изобщо но е интензивно :)
Ан-Мари Баронян
Специалист обучения, образование за екологията и образователни проекти
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Библиотеки, различни квартали, забележителности, страхотен културен и студентски живот (във Франция всичко е доста добре откъм цени и достъп за младите). Но аз тогава бях на 19 … говорим за сега директно на 16 или ? Като алтернатива бих препоръчала Лион - също доста голям град, с река, със зелени пространства, разнообразие от квар
Ан-Мари Баронян
Ааа не ми е минало цялото съобщение ето остаъка динамично. Париж идва със своите предизвикателства определено - не е особено чисто, живее се на много малки квадратни метри, транспорта е често препълнен, ежедневното движение идва с бая стрес. Но пък положителното е че има постоянно случващи се неща, едни от най-великите изложби,
Ан-Мари Баронян