Ан-Мари Баронян

Специалист обучения, образование за екологията и образователни проекти

5 отговора

Отговори

Пост: “Аз следвах в Париж преди 10 год. Самия град малко се е променил според мен, макар че основите са си там. За мен Париж беше мечта и малките градове не ме примамваха толкова, и се справяш с трудностите. Повечето ми приятели тогава отидоха в по-малките градове. Бих казала, че зависи колко си пътувал и доколко си готов да живееш много

Библиотеки, различни квартали, забележителности, страхотен културен и студентски живот (във Франция всичко е доста добре откъм цени и достъп за младите). Но аз тогава бях на 19 … говорим за сега директно на 16 или ? Като алтернатива бих препоръчала Лион - също доста голям град, с река, със зелени пространства, разнообразие от квар

Пост: “Аз следвах в Париж преди 10 год. Самия град малко се е променил според мен, макар че основите са си там. За мен Париж беше мечта и малките градове не ме примамваха толкова, и се справяш с трудностите. Повечето ми приятели тогава отидоха в по-малките градове. Бих казала, че зависи колко си пътувал и доколко си готов да живееш много

Ааа не ми е минало цялото съобщение ето остаъка динамично. Париж идва със своите предизвикателства определено - не е особено чисто, живее се на много малки квадратни метри, транспорта е често препълнен, ежедневното движение идва с бая стрес. Но пък положителното е че има постоянно случващи се неща, едни от най-великите изложби,

Пост: “Здравейте! Въпрос към хората, които са учили/живяли във Франция 🇫🇷: Наскоро си говорих с братовчедка ми, която е на 16г. и иска да следва във Франция - разбира се, насочила се е към Париж. Чудя се дали от към разходи и адаптация към средата не е по-добре да е в по-малък град. Вие какво бихте избрали, ако избирахте сега? И защо?

Аз следвах в Париж преди 10 год. Самия град малко се е променил според мен, макар че основите са си там. За мен Париж беше мечта и малките градове не ме примамваха толкова, и се справяш с трудностите. Повечето ми приятели тогава отидоха в по-малките градове. Бих казала, че зависи колко си пътувал и доколко си готов да живееш много