Към поста
Преди имах доста хобита – рисуване, четене, плетене, шиене… Напоследък обаче все “нямам време” за тях, а много ми се иска. Вие връщате ли се към детските си хобита? И успявате ли да го съчетавате с начина си на живот сега?
27 април 2026 г.
Никога не съм била по хобитата, докато сестра ми е човекът-хоби - и това известно време ме караше да се жалвам. И после осъзнах, че реално имам - просто не се включват в стандартната дефиниция за хоби 😅 не мога да правя неща с ръцете си, но спорт/четене и най-вече изпробване на нови ресторанти (foodie съм си) са моите хобита :)
Деси Манова
Експерт Партньорства
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Аз напоследък само с хобитата си искам да се занимавам, та сигурно ще трябва да намеря начин да ги направя на професия, за да има повече смисъл като отделено време и енергия
Анонимен
Не само се връщам, но и започвам нови. Въпреки 2 деца и работа на пълно работно време. От къде намирам време и енергия? (Опитвам се да) казвам категорично Не на неща, които ми изчерпват енергията като соц. мрежи, лягане късно (след 23:00ч), излишни и безпредметни срещи (работни и лични), алкохол и гледане на сериали.
Катерина Апостолова