Деси Манова
Експерт Партньорства
Завърших Американския университет в България със специалност „Журналистика и масови комуникации“ и две подспециалности – „Психология“ и „Интегрирани маркетинг комуникации“ (личи си, че ми се прави от всичко по много). След завършването си ръководих третия сезон на университетския акселаратор Elevate AUBG, като там открих любовта си към стартъп екосистемата в България. Хората, с които се запознах през тази една година, потвърждават мнението ми, че България е супер яка и пълна с възможности! Затова и намирам Тук-Там за най-правилното място за себе си :) Искрено вярвам в силата на общностите и че да си част от такава, независимо малка или голяма, си е голяма награда! Зареждам се от комуникацията с хора, организирането/посещаването на събития, както и от приятни разходки, придружени от още по-приятни разговори.
Споделянки
Питанки
ТЪРСЯ идеи за младежки организации, с които да си партнираме тази година за Кошер: 1) които работят с младежи в неравностойно положение, на които да изпратим дарените билети 2) организации с мрежи от нахъсани млади хора, които търсят как да се развиват Имам някои наум, но да не ви сугестирам, пращайте идеи/контакти смело :)
Отговори
Аз също ще съм там :) Но е на 29-ти, не на 28-ми 👀 Интересно ми е, че за първа година го правят уикенда
Видяхте ли, че някой, който НЕ е Дара, е подал официална заявка за регистрация на марката БАНГАРАНГА 😆 българинът си остава българин
и май не става ясно - може само идея за 1), може само идея за 2), може идея за организация, която е хем 1), хем 2) 🫣
да си довърша мисълта за 1) миналата година 200+ билета бяха дарени от страхотни хора, които подкрепиха каузата 🙌🏼 и те достигнаха до младежи от цяла България, които дойдоха на Кошер главно за малко вдъхновение от жужащите посетители :) тази година искаме отново да ги подкрепим, като за това са нужни доверени партньори 🙏🏼
Университетът ми даде супер контакти и много полезни навици, така че и да можех да се върна, пак щях до повторя. Като знания не много, но тук аз съм си виновна - фокусирах се повече върху извънкласни, та академичната част гледах да я изкарам по най-лесния начин 😅
Никога не съм била по хобитата, докато сестра ми е човекът-хоби - и това известно време ме караше да се жалвам. И после осъзнах, че реално имам - просто не се включват в стандартната дефиниция за хоби 😅 не мога да правя неща с ръцете си, но спорт/четене и най-вече изпробване на нови ресторанти (foodie съм си) са моите хобита :)
И аз съм така - в момента чета ‘Смешна история’ вечер преди лягане, за да се опитам да си върна навика да чета. Не е нещо уау, но е достатъчно леко, че да ме разсея и да спя по-спокойно 🤷🏻♀️
Пост: “Звучи като Akinator, който съществува от бая години, но той не е AI баш.”
Akinator по-скоро си имаше натрупана база данни от характеристики и по това познаваше 🤔 или принципът тук е същият?