16 юни 2026 г.
Нямам идея дали компаниите все още правят стажове, особено за ученици. Най директните канали са дев.бг, линкдин, джобс бг, дев бг групата във фейсбук за работа. Иначе аз бих те посъветвал да си измислиш някакъв проект и просто да започнеш работа по него. Има различни дискорт комюнитита, фейсбук групи, дори и в линкд ин, където можеш да започнеш да споделяш за прогрес и трудности и със сигурност ще намериш хора, които да ти помогнат, а в последствие може би дори и стаж/работа.
Dimitar Parpulov
Frontend engineer @ Tuk-tam
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Освен сайтове търси и това къде и кога фирми представят себе си (най-често го правят за студенти, но иди и ти, публикуват се из сайтовете на университетите). Отделно има и много събития подобни на Кошер, Career days, различни по-нишови expo-та, най-често ги правят в Интер Експо Център София, но търси и на други места. Това е и още един добър шанс да им зададеш всички свои въпроси
Lyubomir Sirakov