Към поста

От моя скромен опит с един недовършен проект - да можеш да говориш директно и честно по трудни и неудобни теми, да не ги избягваш, а напротив - да ги решаваш възможно най-бързо (ако сте приятели с другия ко-фаундър понякога това помага, но понякога може и да пречи)

9 юни 2026 г.

пожелавам успех с начинанието! по мое мнение винаги е по-добре да имаш ко-фаундър, по-леко минава всичко и имаш с кого да споделиш трудностите и успехите

Получи известие за нови отговори