Към поста
Най-първата ми работа беше през летните ваканции 2 поредни години. Работех в квартално кафене, като летните месеци ми позволиха да нямам притеснения и грижи за учебния процес. Първата ми истинска работа по специалността дойде под формата на стаж (сандвич година), за който падна голямо подаване на кандидатури, предварителна подготовка под формата на лични проекти, за да мога да ги ползвам за портфолио.
12 юни 2026 г.
Супер ми звучи! Много е готино, че на първата работа са ти дали възможност да го съчетаваш с ученето. Ще ми е интересно да споделиш след като завърши стажа, как протекоха нещата за теб - - предложиха ли ти работа или излезе с проект, който да използваш в CV-то си 🤔
Виктория Чешмеджиева
Coordinator of educational awesomeness | Тук-Там
Получи известие за нови отговори