Към поста

Казвам, че, когато всички са отличници, никой не е отличник. Както със priority boarding pass: когато всички са "priority", никой не е "priority".

21 юни 2026 г.

Това добре, съгласен. Но защо се получава? И как да го избегнем? Май не трябва да ни е страх да накърняваме чувства :)

Сравнително Чаровен Папагал

Сравнително Чаровен Папагал

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Закономерно следствие на определена регулация. Мисля, че грозящите щети могат да бъдат избегнати или поне смекчени ако настоящата регулация отпадне/бъде отменена и в законодателството и съответно във вътрешните административни разпоредби отново бъдат заложени правилните стимули (incentives).

Niko Radev