Питанка
19 февруари 2026 г.
Ако започваше отначало, би ли избрал/а отново тази професия?(tech)
3 отговора
Клиентско обслужване не е нещото, което бих избрал. Харесвам да помагам на хора, но си е уморително и доста повтарящо се.
Получи известие за нови отговори
Подобни постове