Към поста
Чуденка
Според вас има ли разлика в уменията, на учениците на база типа училище, което завършват?
30 април 2026 г.
Честно казано, за мен е трудно да дам еднозначен отговор. Завършила съм частна гимназия, но съм учила и в държавно училище. Смятам, че и двете имат своите предимства, но зависи от учителите и от това доколко самият ученик се справя и полага усилия. И двете училища ми дадоха различни умения и ме развиха по различен начин.
Izabela Stanimirova
Специалист общности | Тук-Там
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Не съм била в частно училище, но смятам, че това, което те предоставят са следните неща: по-малки класове, което е предпоставка за това учителят да обърне повече индивидуално внимание на всеки ученик, добра среда, набор от развити на високо ниво извънкласни дейности, асоциации, клубове и т.н., реноме в страната или чужбина.
Доротея Манолова