Към поста
Аз мисля че трябва да си по скоро интелегентен от гледна точка на преговори Всички искат да знаеш как се прави цяла система а истината е че една такава е сложна. Чисто базово може да знаеш език за програмиране на високо ниво ноо това мисля че не е достатъчно. Може би трябва да се научиш да пишеш реална бизнес логика, което е трудно
28 април 2026 г.
Да, и аз съм го мислила и наистина ще е полезно да се науча да пиша реална бизнес логика
Стефани Парашкевова
Стажант | Тук-Там
Получи известие за нови отговори