Към поста

Питанка

Напоследък се улавям, че имам много различни посоки, които ме привличат и ми е трудно да реша на коя да заложа. По-скоро се опитвам да „събера парченцата“ и да разбера какво има смисъл за мен, но не винаги е ясно. Как разбирате, че едно решение е „правилно“ за вас? По усещане, по логика или го осъзнавате чак след време?

28 април 2026 г.

Хмм…Иска ми се да можех да кажа “логика”, но по-често е било комбинация от усещане + опити за логика + понеже съм доста нерешителна, на практика едно решение го “взимам” по няколко пъти, гледайки го от различни страни и ако няколко пъти подред стигам до същото решение, значи явно е то 😅 но със сигурност си оставям време да отлежи

Петя Стоянова

Продуктов дизайн

Все още няма отговори. Бъди първият!

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Най-вече по усещане , но имам и обективната представа.

Данита Данчева

Аз също винаги съм взимала решенията трудно и опитвам да съм много mindful и сигурна че съм премислила всяка възможна страна на нещата, но напоследък се следвам по-скоро чувствата както си идват и се доверявам на бъдещото си аз да прави същото. Защото вече съм убедена че няма идеално решение което да е валидно за всеки един момент, животът а и самата аз сме динамика и постоянна промяна, така че реших просто да опитам да спра да боря неща които не идват естествено и да се придържам към това което ми носи щастие колкото и да е моментно, но само докато това продължава да е правилното всеки следващ момент. Просто винаги оставам в готовност за следващото решение и промяна и това прави всяко едно решение по-леко, защото знам че няма нужда да е финално

Анонимен

Като чета отговорите, сякаш всички в крайна сметка стигаме до комбинация от интуиция и логика. И може би, ако нещо наистина е „нашето“, рано или късно пак стигаме до него. При мен трудното е търпението – обичам нещата да се случват веднага и ако не действам на момента, след това идват съмненията. Вие как се справяте с това – давате ли си време или действате веднага, за да не започнете да се колебаете?

Илияна Петрова

По това, че не спирам да мисля за него, че ми дава усещане за вдъхновение и ентусиазъм, но и правя reality check. Комбинация от чувства и разум 🥰

Gergana Ancheva

Мисля мисля мисля и накрая все повече интуиция следвам :)

Христо Бояджиев