Към поста

Случвало се е да „приключа случай на хартия“, защото системата го изисква, въпреки че знаех, че човекът още има нужда от подкрепа. Не се гордея с това, но иначе нямаше как да продължа да работя с останалите случаи.

28 април 2026 г.

Като чета това, си давам сметка колко тежко може да бъде това напрежение между системата и личните принципи. Интересно ми е – как успяваш да продължиш, без това да те „смачка“ напълно? Или има моменти, в които усещаш, че те променя?

ИП

Илияна Петрова

Студент по психология

Получи известие за нови отговори