Към поста
Питанка
Имате ли понякога от онези дни, в които каквото и да направите – все нещо не се получава и всяка следваща задача е „греда“? 😄 Как се справяте в такива моменти?
20 май 2026 г.
Аз лично си взимам кратки почивки и си казвам, че е нормално и рано или късно ще реша дадения проблем. В най-големите трудности много ми е помагала мисълта - "няма как да не го направя", тя премахва всякакво съмнение и ме насочва към търсене на решение.
Martin Staykov
Visionary @DreamTeam
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори