Питанка
20 май 2026 г.
Имате ли понякога от онези дни, в които каквото и да направите – все нещо не се получава и всяка следваща задача е „греда“? 😄 Как се справяте в такива моменти?
ИП
Илияна Петрова
Студент по психология
3 отговора
Случва ми се понякога и го приемам за кофти период... И в тези периоди просто го давам по-полека. А когато ми дойде power-a - давам с пълна сила :)
Аз лично си взимам кратки почивки и си казвам, че е нормално и рано или късно ще реша дадения проблем. В най-големите трудности много ми е помагала мисълта - "няма как да не го направя", тя премахва всякакво съмнение и ме насочва към търсене на решение.
Получи известие за нови отговори