Питанка

20 май 2026 г.

Имате ли понякога от онези дни, в които каквото и да направите – все нещо не се получава и всяка следваща задача е „греда“? 😄 Как се справяте в такива моменти?

ИП

Илияна Петрова

Студент по психология

3 отговора

Случва ми се понякога и го приемам за кофти период... И в тези периоди просто го давам по-полека. А когато ми дойде power-a - давам с пълна сила :)

Аз лично си взимам кратки почивки и си казвам, че е нормално и рано или късно ще реша дадения проблем. В най-големите трудности много ми е помагала мисълта - "няма как да не го направя", тя премахва всякакво съмнение и ме насочва към търсене на решение.

Да, определено се случва понякога. Тогава се фокусирам на по-лесни неща, които има по-малък шанс да се прецакат 😅

Получи известие за нови отговори