Към поста
Чуденка
Иска ми се да започна да уча ново съдържание, но не знам от къде да започна. Противно на всички съвети, първо ще избера медиума 🤣 вие от кое учите по-добре? И да, като истинско gen z, засега не залагам на статии.
24 март 2026 г.
LLM като Claude / Grok да ти подготви цялостен план с практика спрямо твоето ниво, къде ще го прилагаш и медиума, с който учиш най-добре. Аз не бих избрал нито едното, а бих ползвал текст и диаграми + практика. Но можеш да ползваш Notebook LM, за да си създадеш подкаст на база голям документ и дори можеш да се включваш в подкаста с AI персонажите и да ги питаш въпроси да ти отговарят.
Хари Добрев
Software @ Tuk-Tam
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Видеа, видеа, видеа! Всичко в университета го научих само с видеа, всеки ти дава проект и без капка урок. Ако не са видеата нямаше да знам нищо, било то от към хоби, битовизъм, учение, интересни факти, обща култура. 🔥
Анонимен