24 март 2026 г.
Подкаст
0%
Видеа
0%
20 гласа
Иска ми се да започна да уча ново съдържание, но не знам от къде да започна. Противно на всички съвети, първо ще избера медиума 🤣 вие от кое учите по-добре? И да, като истинско gen z, засега не залагам на статии.
Деси Манова
Експерт Партньорства
4 отговора
Анонимен
преди 1 месец
Видеа, видеа, видеа! Всичко в университета го научих само с видеа, всеки ти дава проект и без капка урок. Ако не са видеата нямаше да знам нищо, било то от към хоби, битовизъм, учение, интересни факти, обща култура. 🔥
Анонимен
преди 2 месеца
Видеата показват кое как се прави - гледам и прилагам. Поне за това, което аз искам да науча. Подкастите е нужно да се слушат с лист и химикал 😉 Аз лично предпочитам да чета, но съм си Gen X 😁
LLM като Claude / Grok да ти подготви цялостен план с практика спрямо твоето ниво, къде ще го прилагаш и медиума, с който учиш най-добре. Аз не бих избрал нито едното, а бих ползвал текст и диаграми + практика. Но можеш да ползваш Notebook LM, за да си създадеш подкаст на база голям документ и дори можеш да се включваш в подкаста с AI персонажите и да ги питаш въпроси да ти отговарят.
Получи известие за нови отговори