Чуденка

24 март 2026 г.

Подкаст

0%

Видеа

0%

20 гласа

Иска ми се да започна да уча ново съдържание, но не знам от къде да започна. Противно на всички съвети, първо ще избера медиума 🤣 вие от кое учите по-добре? И да, като истинско gen z, засега не залагам на статии.

Деси Манова

Експерт Партньорства

4 отговора

А

Анонимен

преди 1 месец

Видеа, видеа, видеа! Всичко в университета го научих само с видеа, всеки ти дава проект и без капка урок. Ако не са видеата нямаше да знам нищо, било то от към хоби, битовизъм, учение, интересни факти, обща култура. 🔥

А

Анонимен

преди 2 месеца

Видеата показват кое как се прави - гледам и прилагам. Поне за това, което аз искам да науча. Подкастите е нужно да се слушат с лист и химикал 😉 Аз лично предпочитам да чета, но съм си Gen X 😁

LLM като Claude / Grok да ти подготви цялостен план с практика спрямо твоето ниво, къде ще го прилагаш и медиума, с който учиш най-добре. Аз не бих избрал нито едното, а бих ползвал текст и диаграми + практика. Но можеш да ползваш Notebook LM, за да си създадеш подкаст на база голям документ и дори можеш да се включваш в подкаста с AI персонажите и да ги питаш въпроси да ти отговарят.

А

Анонимен

преди 3 месеца

аз много трудно се фокусирам, ако е само аудио съдържание...което е досадно, защото може да правиш нещо, докато слушаш, но просто почти винаги трябва да си превъртам по няколко пъти подкастите...защото по едно време осъзнавам, че изобщо не слушам ;(

Получи известие за нови отговори