Към поста
Да- за разнообразие. Аз съм от Силистра, но се преместих в София преди 4 години и вече ми омръзна. Тук мизерията и напрежението са тройни. Във Варна имаш море и много топли хора, поне аз все на такива попадам, което за мен е рядкост в днешно време. Много близки си ги усещам хората там, а и мизерията и хауса не са като в София
26 април 2026 г.
Мизерия в какъв аспект?
Христо Бояджиев
Основател Тук-Там
Получи известие за нови отговори