Към поста
Чуденка
Като варненка, преместила се в София, ми е много интересно – ако имахте възможност да живеете във Варна, бихте ли я предпочели пред София
26 април 2026 г.
Да- за разнообразие. Аз съм от Силистра, но се преместих в София преди 4 години и вече ми омръзна. Тук мизерията и напрежението са тройни. Във Варна имаш море и много топли хора, поне аз все на такива попадам, което за мен е рядкост в днешно време. Много близки си ги усещам хората там, а и мизерията и хауса не са като в София
Пламена Калагларска
Graphic design student
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Към хората, които са правили това приложение: Коментирах на тази питанка, но коментарът ми скочи на питанката за вота и не мога да го изтрия? 😅😅😅😅😅
Катерина Колева