Към поста

Чуденка

Като варненка, преместила се в София, ми е много интересно – ако имахте възможност да живеете във Варна, бихте ли я предпочели пред София

26 април 2026 г.

Да- за разнообразие. Аз съм от Силистра, но се преместих в София преди 4 години и вече ми омръзна. Тук мизерията и напрежението са тройни. Във Варна имаш море и много топли хора, поне аз все на такива попадам, което за мен е рядкост в днешно време. Много близки си ги усещам хората там, а и мизерията и хауса не са като в София

Пламена Калагларска

Graphic design student

1 отговор

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Към хората, които са правили това приложение: Коментирах на тази питанка, но коментарът ми скочи на питанката за вота и не мога да го изтрия? 😅😅😅😅😅

Катерина Колева

Харесва ми Варна, но детето е в София 😄 Аз бих предпочела по-тихо място, но с бърз достъп и до двата града. Май съм си го осигурила.

Анонимен

Като софиянка - да, абсолютно бих, ама не знам дали няма да ми писне 😅

Деси Манова