Към поста
Привет, струва ми се, че си задала подобен въпрос надолу в Площада :) https://ploshtad.tuk-tam.bg/p/pomosht-namiraneto-kvartira-monpelie
14 юни 2026 г.
Нова съм тук и още се уча да използвам платформата. Съжалявам за повторението :)
DD
Desislava Dulyanova
Студент по медиация в Монпелие
Получи известие за нови отговори