Към поста
Привет, струва ми се, че си задала подобен въпрос надолу в Площада :) https://ploshtad.tuk-tam.bg/p/pomosht-namiraneto-kvartira-monpelie
14 юни 2026 г.
Всъщност е доста полезно да знаем, че не се ориентираш — има какво да подобряваме 😮💨
Христо Бояджиев
Основател Тук-Там
Получи известие за нови отговори