Към поста

Привет, струва ми се, че си задала подобен въпрос надолу в Площада :) https://ploshtad.tuk-tam.bg/p/pomosht-namiraneto-kvartira-monpelie

14 юни 2026 г.

Споко, аз също — за всички е нова 😃

Христо Бояджиев

Основател Тук-Там

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Всъщност е доста полезно да знаем, че не се ориентираш — има какво да подобряваме 😮‍💨

Христо Бояджиев

Нова съм тук и още се уча да използвам платформата. Съжалявам за повторението :)

Desislava Dulyanova