Към поста

Питанка

Седя си аз 2ч на фризьор и се чудя - кои са нещата, които ви отнемат безумно много време, ама ги правите все пак?

1 май 2026 г.

Опитвам се да си оптимизирам времето, но понякога наистина се появяват неща, които си изискват доста време

ИП

Илияна Петрова

Студент по психология

1 отговор

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Неочаквано, но повторението на "Измий си зъбите" "Тръгваме ли?!" "Време е за лягане" до 7г възраст отнема сякаш годиниии 😁😁😁

Елена Туева