Към поста
Здравейте! 😊 Ученичка съм в 10. клас в Търговско-банковата гимназия в София с интерес към финанси, икономика, предприемачество и лидерство. Търся възможности за стаж, практика или инициативи, чрез които да трупам опит. Ще съм благодарна за насоки откъде да започна и какво е най-важно да развивам на този етап. :)
29 април 2026 г.
Отворена съм за всякакви съвети и насоки 😊
Борислава Манчева
Уча в “Национално търговско-банкова гимназия”
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Много хубаво е, че още отсега търсиш възможности и искаш да се развиваш – това е наистина голям плюс. Според мен на този етап е по-важно да опитваш различни неща и да виждаш кое ти е интересно в реална среда, отколкото да търсиш „правилната“ посока веднага. Дори участие в инициативи, стажове или доброволчество може да ти даде много повече яснота. Ти самата как усещаш – кое от всичките ти интереси те „дърпа“ най-много в момента?
Илияна Петрова