Към поста

Питанка

Бангаранги, поздравленияя! 🥳🥳 Много емоции, много нещо! 🥰 Според вас как ще се отрази на България идването на Евровизия през 2027-ма? Как си мислите, че ще ни се отрази като видимост, като самочувствие и като бизнес развитие това, което Дара постигна?

25 май 2026 г.

Пете, абсолютно вдъхновяващо! И аз много се изкефих и продължавам да се кефя все повече ;)

Моника Симеонова

Лидер Събития на US Alumni Club

Все още няма отговори. Бъди първият!

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Хахахха даааа, Деси! Видях аз, че се опитвали да регистрират марката и за кисело мляко, и за хазартни игри, и от какво ли още не, но от Virginia Records казаха, че още от 2023-та са го регистрирали и да не се надяват :D

Моника Симеонова

Като цяло позитивно, А Наистина се надявам събитието да се проведе във моя любим град Варна, заслужават го и Дара и Варна

Георги Георгиев

Най-вдъхновяващото в историята е точно това как не се отказа въпреки хейта преди това 😊 Та от тази гледна точка си е готин нагледен пример за младите (а и не само) как като стане трудно, можеш да продължиш въпреки това и да успееш 🚀

Петя Стоянова

Деси Манова

Видяхте ли, че някой, който НЕ е Дара, е подал официална заявка за регистрация на марката БАНГАРАНГА 😆 българинът си остава българин

Деси Манова

По това, което вече забелязвам е изключителното вдъхновение сред младите хора. И е толкова хубаво да го наблюдаваме (независимо дали харесваме песента, Дара или формата).. За мен това, което се случва в момента е магия! 😍

Моника Симеонова