Питанка

18 май 2026 г.

Бангаранги, поздравленияя! 🥳🥳 Много емоции, много нещо! 🥰 Според вас как ще се отрази на България идването на Евровизия през 2027-ма? Как си мислите, че ще ни се отрази като видимост, като самочувствие и като бизнес развитие това, което Дара постигна?

Моника Симеонова

Лидер Събития на US Alumni Club

8 отговора

Пете, абсолютно вдъхновяващо! И аз много се изкефих и продължавам да се кефя все повече ;)

Хахахха даааа, Деси! Видях аз, че се опитвали да регистрират марката и за кисело мляко, и за хазартни игри, и от какво ли още не, но от Virginia Records казаха, че още от 2023-та са го регистрирали и да не се надяват :D

Като цяло позитивно, А Наистина се надявам събитието да се проведе във моя любим град Варна, заслужават го и Дара и Варна

Най-вдъхновяващото в историята е точно това как не се отказа въпреки хейта преди това 😊 Та от тази гледна точка си е готин нагледен пример за младите (а и не само) как като стане трудно, можеш да продължиш въпреки това и да успееш 🚀

1 отговор

Това са го спряли и търговската марка ще остане за Дара.

Видяхте ли, че някой, който НЕ е Дара, е подал официална заявка за регистрация на марката БАНГАРАНГА 😆 българинът си остава българин

По това, което вече забелязвам е изключителното вдъхновение сред младите хора. И е толкова хубаво да го наблюдаваме (независимо дали харесваме песента, Дара или формата).. За мен това, което се случва в момента е магия! 😍

Получи известие за нови отговори