Към поста
Питанка
Днес си спомних нещо, което ми се беше случило преди време - бях на път за изпит доста притеснена и в един момент видях камион с много забавно лого на една коза... и това някак ми оправи настроението и ме успокои 😄 Има ли нещо, което ви помага да се справите в трудните и напрегнати моменти?
5 май 2026 г.
Преди много следях една дама Michelle Poler, която имаше много фобии и реши да започне да ги превъзмогва. Та нейният подход беше да не се пита “Кое е най-лошото, което може да стане”, а вместо това “кое е най-хубавото, което може да стане” https://www.youtube.com/watch?v=HRGWwp-WZgQ Ето тук в началото го обяснява ☺️ та често се сещам за това в такива моменти
Петя Стоянова
Продуктов дизайн
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Аз бих споделила, че когато ми предстои да говоря пред много хора например, адски много се притеснявам. За това си правя една семпла дихателна практика за успокояване на нервната система - 5-5-5 - 5 секунди вдишване, 5 секунди задържане и 5 секунди издишване. Works wonders 🥰
Анонимен