Чуденка

9 юни 2026 г.

Ще пробвам сам още 100 пъти

0%

Ще потърся помощ възможно най-скоро

0%

41 гласа

Какво правиш, когато нещо не ти се получава? 👀 ————————- Идеята на Площада е да споделяме и помагаме, но знаем колко е “лесно” да поискаш помощ…Затова тази седмица ще почовъркаме темата 😅 Да видим колко от нас още се затрудняват да си поискат подкрепа. Кое е нещо, за което ви се иска да бяхте потърсили съвет по-рано?

Петя Стоянова

Продуктов дизайн

6 отговора

Здравейте, зададох този въпрос, тъй като от известно съм администратор на доброволната Инициатива “ Как да остаряваме красиво и щастливо” , в която основен акцент е социалната свързаност и активното дълголетие. Добрата комуникация , обаче е необходима основа за да общуваме позитивно , а Вие, които сте предимно млади хора имате съвсем различна гледна точка по темата за добрата комуникация . За това , за да успеем в нашите цели, моля, продължавайте да споделяте с мен Вашето разбиране за темите, по които бихте искали Вашите баби и дядовци да са по-информирани ?

Здравейте 🌞 Има ли теми по които бихте искали Вашите баби и дядовци да са по-информирани за да Ви разбират по-добре и да имате по-успешна комуникация ?

4 отговора

Има нужда да разберат какво е fake news, сайтове гъби, платен трол. Те имат опит и могат да правят преценка дали нещо е достоверно, но проблемът е, че в момента технологиите дават голяма скорост и обем, и това подвежда сериозно тяхното критично мислене, защото те не могат да вземат предвид до каква степен нещо може да е измислено. Ако го разберат, че е възможно, няма да се връзват лесно, те са препатили умни хора.

Интересен въпрос! При нас проблемът е да им обясним, че вече не могат да вярват на нищо, което видят онлайн - че дори да е видео, което изглежда супер реалистично, е напълно възможно да е AI. И също всякакви лекарства, които продават и таргетират възрастни хора във Фейсбук, а изобщо не са проверени

Безумно Преуморен Папагал

Безумно Преуморен Папагал

преди 10 дни

Здравейте, бих казала теми, свързани със здравословния начин на живот. Понякога ми е трудно да обясня защо избирам да си готвя определени неща и защо продължавам да се храня по режим, затова мисля, че тази тема би била полезна.

Получи известие за нови отговори