Споделянка
10 март 2026 г.
Тази седмица ми е чудно защо хората (често) не се влагат в работата си. Не им пука ли? Просто масово се работи повърхностно и си оставяме ръцете. Това не пречи на изискванията им иначе 🫠
Христо Бояджиев
Основател Тук-Там
1 отговор
Получи известие за нови отговори