Споделянка
18 март 2026 г.
Тази седмица се опитвам да се свържа с училища (най-вече из София), за да си говорим за как градят алумни общностите си... но се оказва доста трудно :/ Не вдигат телефони, предават си топката, "пишете мейл" и тн. Предполагам и те са заринати, ама фън таймс 🥲
Христо Бояджиев
Основател Тук-Там
3 отговора
Аз имам връзки с ГПЧЕ "Ромен Ролан" в Стара Загора. Не им е много прогресивен Алумни клуба, но се стараят хората
Получи известие за нови отговори