Към поста

Предоставя ли гимназията някакви възможности, свързани с вътрешни инициативи, да кажем вътрешноучилищни клубове? Препоръчвам ти да разгледшаш и програмата ABLE Mentor, която свързва ученици с ментори. Насочила ли си се вече какво да учиш след 12-ти клас? ☺️

29 април 2026 г.

В училище имаме възможност да развиваме учебни банки и фирми, които представяме на панаири. Участвала съм и в Teenovator и ABLE Mentor, откъдето получих много ценни уроци и насоки. Все още не съм се ориентирала напълно какво ще уча след 12. клас, но със сигурност искам да е в сферата на финансите, бизнеса и предприемачеството. Отв

Борислава Манчева

Уча в “Национално търговско-банкова гимназия”

Получи известие за нови отговори