Към поста
Чудя се дали в CV-то си е добре да включа няколко неща, които съм правила в един период...не знам дали ще изглежда добре, защото съм дейна, или зле, защото все едно не съм имала фокус и съм ги правила половинчато. Става въпрос за 2 години, в които съчетавах учене, работа, доброволчество и опити за старт на свои проекти
27 март 2026 г.
Аз бих казал релевантните. 😊
Тодор Тодоров
Digital Marketing
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Можеш да включиш всичко, но да разделиш по категории, както е в LinkedIn: • Work Experience • Education • Volunteering • Independent projects/initiatives Важен въпрос е, както другите са казали вече, дали е релевантно всичко, но показва разнообразен профил и дейности, което и плюс.
Gergana Ancheva
Еха същата дилема имам и аз при всяко кандидатстване. Май май си манифестиращ генератор , напоследък доста ме влече Хюман дизайн и това ясно се обяснява там.🌼
Данита Данчева