24 март 2026 г.
Да включа всичко в CV-то си
0%
Да сложа само важните неща
0%
22 гласа
Чудя се дали в CV-то си е добре да включа няколко неща, които съм правила в един период...не знам дали ще изглежда добре, защото съм дейна, или зле, защото все едно не съм имала фокус и съм ги правила половинчато. Става въпрос за 2 години, в които съчетавах учене, работа, доброволчество и опити за старт на свои проекти
7 отговора
Можеш да включиш всичко, но да разделиш по категории, както е в LinkedIn: • Work Experience • Education • Volunteering • Independent projects/initiatives Важен въпрос е, както другите са казали вече, дали е релевантно всичко, но показва разнообразен профил и дейности, което и плюс.
1 отговор
Еха същата дилема имам и аз при всяко кандидатстване. Май май си манифестиращ генератор , напоследък доста ме влече Хюман дизайн и това ясно се обяснява там.🌼
1 отговор
Анонимен
преди 2 месеца
По-скоро отделно СВ за съответната позиция, като сложиш релевантният за нея опит. В отделен параграф добави придобити умения от всички дейности, без да изброяваш дейностите 😉
Получи известие за нови отговори