Към поста
Чудя се дали в CV-то си е добре да включа няколко неща, които съм правила в един период...не знам дали ще изглежда добре, защото съм дейна, или зле, защото все едно не съм имала фокус и съм ги правила половинчато. Става въпрос за 2 години, в които съчетавах учене, работа, доброволчество и опити за старт на свои проекти
26 март 2026 г.
По-скоро отделно СВ за съответната позиция, като сложиш релевантният за нея опит. В отделен параграф добави придобити умения от всички дейности, без да изброяваш дейностите 😉
Все още няма отговори. Бъди първият!
Получи известие за нови отговори
Други отговори на този пост
Можеш да включиш всичко, но да разделиш по категории, както е в LinkedIn: • Work Experience • Education • Volunteering • Independent projects/initiatives Важен въпрос е, както другите са казали вече, дали е релевантно всичко, но показва разнообразен профил и дейности, което и плюс.
Gergana Ancheva