Към поста

Чуденка

Чудя се дали в CV-то си е добре да включа няколко неща, които съм правила в един период...не знам дали ще изглежда добре, защото съм дейна, или зле, защото все едно не съм имала фокус и съм ги правила половинчато. Става въпрос за 2 години, в които съчетавах учене, работа, доброволчество и опити за старт на свои проекти

11 май 2026 г.

Еха същата дилема имам и аз при всяко кандидатстване. Май май си манифестиращ генератор , напоследък доста ме влече Хюман дизайн и това ясно се обяснява там.🌼

Данита Данчева

Киберсигурност - 93СУ | AIESEC | Блог Псилоня

1 отговор

А

Анонимен

преди 1 месец

Да, това съм, хаха 😅 преди време и аз се бях зарибила, но съм позабравила

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Можеш да включиш всичко, но да разделиш по категории, както е в LinkedIn: • Work Experience • Education • Volunteering • Independent projects/initiatives Важен въпрос е, както другите са казали вече, дали е релевантно всичко, но показва разнообразен профил и дейности, което и плюс.

Gergana Ancheva

Аз бих казал релевантните. 😊

Тодор Тодоров

По-скоро отделно СВ за съответната позиция, като сложиш релевантният за нея опит. В отделен параграф добави придобити умения от всички дейности, без да изброяваш дейностите 😉

Анонимен

Според мен, не се притеснявай от разнообразието, защото то може да работи в твоя полза. Важното е да подбереш най-полезното и да го представиш ясно ☺️

Стефани Парашкевова