Към поста

Чуденка

Може да е малко рано да го питам, но откакто сложихме Площада се улавям, че почти не отварям менюто Цели 🫣 Та обмисляме целите просто да са част от него и да е по-семпла навигацията… мнения?

20 май 2026 г.

Би било добре, но какво ще стане с "buddies"?

Cvetelina Ivanova

Организатор на Данни

1 отговор

Всичко си остава като функционалности — просто нареждаме по друг начин информацията и достъпа до готини неща :)

Получи известие за нови отговори

Други отговори на този пост

Интересно да видим 👀

Петя Стоянова