Към поста
Чуденка
Може да е малко рано да го питам, но откакто сложихме Площада се улавям, че почти не отварям менюто Цели 🫣 Та обмисляме целите просто да са част от него и да е по-семпла навигацията… мнения?
20 май 2026 г.
Би било добре, но какво ще стане с "buddies"?
Cvetelina Ivanova
Организатор на Данни
1 отговор
Получи известие за нови отговори